As putea sa va povestesc toata aventura, dar cred ca e mei interesant sa o "vedeti". totusi cateva idei.
Ne-am trezit la ora 03 sambata spre duminica tocmai in noaptea cand se "schimba ceasul". Mare prostie am facut, mai ales ca a si intarziat Internationalul. Pe la 06 am plecat din Arad.
As
Nedumerire legată de promotorii naziștilor și legionarilor
Acum 21 de ore


Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu